مقایسه حادثه مرودشت استفاده بشقاب پرنده

مقایسه: حادثه مرودشت استفاده بشقاب پرنده کمربند ایمنی بشقاب پرنده شهربازی مرودشت بیمارستان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (508)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

این روز ها بزرگراه ها و معابر مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران پر از تصویر مردی است که بی شک یک قاتل حرفه ای تحت تعقیب یا یکی از شاهزادگان قاجار نیست، بلکه خواننده ای نوظهور و موفق به نام بهنام بانی است که دیشب نخستین کنسرت اش را با حضور پدر و مادرش برگزار کرد و فصل جدیدی از زندگی هنری خود را شروع کرد. کنسرت هایی که همگی در همان روز اول فروش اینترنتی، تمام شده است اند. امیدواریم هر لحظه موفق باشد و شعله پرفروغ اجراها و ترانه هایش مانند خیلی ها سریع فروکش نکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

دیشب سالن وزارت کشور میزبان مراسم خوش حالی سینمایی مطرحِ “حافظ” بود. جشنی که جهت نخستین بار بدون حضور بانیِ فقید اش زنده یاد علی معلم برگزار شده است بود و طبق انتظار کم فروغ تر از هر لحظه بود. جشنی که صرفا بهانه ای جهت دور هم جمع شدن آن دسته از سینماگرانی شده است است که در مراسم خوش حالی های دستِ اوج تر جایی برایشان نیست، به همراه چندی از بزرگان و اساتید سینما و هنر های نمایشی، جهت اعتبار بخشیدن به این جشن. البته جنبه مهم تری که این مراسم خوش حالی دارد، نه جهت سینما، بلکه جهت صنف مد و پوشاک است که در آن طراحان لباس آخرین دستاورد های خود را بر تنِ صورت ها میکنند و به نمایش عمومی میگذارند و در واقع یک فشن شوی بزرگ و سالیانه است!

شیلا خداداد در حاشیه همین مراسم. هدفش از این سلفی لنزِ چشم هایش بوده، وگرنه جهت لباس عکسِ تمام قد باید انداخته باشد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

علی اوجی زحمت مدیریت و برنامه ریزی های مراسم خوش حالی امسال را کشیده بود و به تبع آن رسیدن جایزه عالی ترین بازیگر زن به الناز شاکردوست اصلاً عجیب نبود!

اشتباه نکنید، تصویر مربوط به مراسم خوش حالی عروسی هیچ یک از دوستان نیست، بلکه نوع حضور هنرمندانمان در یک مراسم خوش حالی سینمایی را نشان میدهد! الهام حمیدی، الهام پاوه نژاد، نفیسه روشن، سپیده خداوردی و مریم کاویانی در کنار همسر مرحوم عارف لرستانی در همین مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

بله، همانطور که گفتم تصویر تمام قدِ شیلا زن اینجاست. با تقدیر از “آقا” فرهاد بابت طراحی این لباس.

این عکسِ رضا عطاران به عالی ترین نحو ممکن حال و هوای این مراسم خوش حالی سینمایی را نشان میدهد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

منوچهر هادی و کاردستی هایش در شبکه نمایش خانگی و سینما، هر چه جایزه بود درو کردند تا بغض های آقای هادی در جشنواره فیلم فجر کمی آرام گیرد. منوچهر بهتر است از سال آینده کلا بیخیال جشنواره فیلم فجر شود و با تمام قوا در همین مراسم خوش حالی حافظ حضور پیدا کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

– سپیده جان بیا سلفی بگیریم.
(چیلیک)

– نه نه! من اصلا از این زاویه خوب نمی افتم. بیا جاهامون عوض از اول بگیریم.
+ باشه.

موضوعی که مطرح است راجع به گیت ورودی ساختمان وزارت کشور و دستگاه حساس به فلزات است که با عبور از آن افراد را بازرسی میکنند. واقعاً با این حجم از زلم زیمبو در نزد عزیزان دستگاه نسوخته باشد خوب است!

ساره بیات، هنگامه قاضیانی و مهناز افشار در حاشیه همین جشن. عزیزانی که فعالیتشان در سینمای هنری و تجاری، بینابینی و یکسان است.

عکاسان رسانه ها و خبرگزاری ها این مراسم را بنا به هر دلیلی که نمیدانیم، تحریم کرده بودند و هیچ گزارشی به صورت تصویری از این مراسم خوش حالی مخابره نشد، ولی خب جای هیچ گونه نگرانی نبود چون بهنوش بختیاری یک تنه جور همه را کشید و همه میهمانان این مراسم سلفی گرفت و به اشتراک گذاشت!

اسکار خیار طلایی هم تقدیم میشود به منوچهر هادی، بابت حضورش در این عکس.

بهنوش زن در کنار خواهران شاکردوست. اتفاقا جای علی معلم در این مراسم هشلهفت اصلا خالی نبود. دیگر اثری از مراسم خوش حالی حافظِ قدرتمندی که یکی از قطب های سنجش سینمای کشور عزیزمان ایران شده است بود دیده نمیشود، دقیقا مثل خالق اش…

الناز شاکردوست بعد از دریافت جایزه عالی ترین بازیگر زن سال. (نوشتن اش هم خنده آمیز است)

اگر برادر الناز در مراسم شرکت میکرد.

تیپ الناز در مراسم خوش حالی حافظ سال آینده.

سلفی احسان علیخانی در کنار مهران مدیری، بعد از دریافت جایزه عالی ترین برنامه تلویزیونی جهت “ماه عسل”. سنگین بزن.

استاد محمدعلی کشاورز گل سرسبد این مراسم بودند و یک تنه به این مراسم خوش حالی جایگاه و اعتبار بخشیده بودند. در کنار استاد جمشید مسایخی و خیلی های دیگر.

کلا هر کسی که در جشنواره فیلم فجر دلخور شده است بود، در این مراسم خوش حالی جایزه گرفت. یعنی انقدر زاویه بین دو مراسم غیر قابل باور است.

امیر کاظمی، متین ستوده و هوتن شکیبا در حاشیه مراسم، به نمایندگی از گروه بازیگران سریال”لیسانسه ها”.

هومن سیدی و جایزه اش که امیدواریم بخاطر بازی در “عاشقانه ها” باشد، چون یک تنه جور سریال را کشیده بود و علت مهم وفاداری مشتریانِ این سریال بود.

سلفی پوریا پورسرخ و یک کوچولوی بانمک در حاشیه همین جشن.

نسرین مقانلو که به همراه پسرانش به مراسم رفته بود، این تصویر بادگاری را در کنار امین حیایی گرفتند.

جلیل فرجاد و دخترانش در کنار سمیرا حسینی در مسیر رفتن به مراسم خوش حالی حافظ. قشنگ تدارکی که هر سال عزیزان جهت این مراسم خوش حالی میچینند، از مراسم خوش حالی عروسی نزدیکانشان هم زیاد است.

بهنوش بختیاری این بار در کنار لادن مستوفی و ساره بیات. کوروش تهامی و همسرش هم در پشت دیده میشوند. فریبا زن متخصص هم یکی دو پیکسلی از تصویر را گرفته اند.

مهدی جهانی، خواننده خوب کشورمان در کنار صاحبخانه اش، علیشمس این تصویر یادگاری را در کنار نفیسه روشن گرفتند. بله، مهدی جهانی مستاجر علیشمس است و به جای کرایه خانه، بالاجبار میگذارد علیش در ترانه هایش حضور داشته باشد.

سلفی شیوا خنیاگر در کنار نوید محمدزاده که از معدود هنرمندانی است که هم در این مراسم خوش حالی و هم در جشنواره فیلم فجر جایزه دریافت کرده است

آقا رضا گلزار، برنده جایزه عالی ترین بازیگر نقش اول مرد. (فندک اش برداشته و به تراس میرود)

سلفی مهناز افشار در کنار همکاران شفیق. احسان کرمی، نوید محمدزاده، رضا درمیشیان و همکار عزیزشان. تصویرهای مربوط به مراسم خوش حالی حافظ در همینجا به آخر رسید. میرویم سراغ سایر تصویر ها.

دو قندِ نباتِ شبکه چهار، در استودیوی همین شبکه. رضا رفیع که برنامه عالی “منبع موثق” را شروع کرده است و صالح علا هم “چشم شب روشن” را روی آنتن میبرد.

سیروان، داداش، خیلی تابلویی!

تبریک اینستاگرامی رضا قوچان نژاد به خواهر زن اش بابتِ موفقیتش در مراسم خوش حالی حافظ.

درمانگاه هایشان هم لاکچری هست. پرده های درمانگاهِ محل ما از این پارچه های جدا کننده اتاقک هاست که با حلقه به میله متصل اند. بحث کاغذ دیواری را که اصلا نمیکنم.

سلفی علی انصاریان و دوست عزیزش که یکی از طرفداران اصیل لیورپول است و در انتظار قهرمانی این تیم.

این هم از “پستِ لاغری” امروز.

امسال تابستان، دوستان به صورت دسته جمعی رفته اند زیارت. در مسیر بازگشت، اتفاقاتی افتاده که به صلاح نیست در اینجا مطرح شود. خلاصه اینکه هر چی میخواد بشه بشه، هر چی میخواد بگه بگه.

حمید خان فرخ نژاد در کنار علی زند وکیلی در حاشیه کنسرت اخیرِ علی در تهران.

شب نشینی تیم ملی دعوایِ کشور عزیزمان ایران در منزل یکی از عزیزان. بگو ماشاالله.

فرهاد مجیدی هست، یکی از بزرگان علمِ هشتگ. برایش عنوان فرقی ندارد، در هر حالت لاو و استقلال و فوتبالر را هشتگ خواهد زد.

مراسم خوش حالی تولد شصت سالگی (چشمم کف پاش) مهرانه زن مهین ترابی، یکی از خوب ترین ها و مهربان ترین های سینما و تلویزیون با حضور جمعی از همکاران و هوادارانش برگزار شد و خاطره ای خوب جهت این بازیگر دوست داشتنی رقم خورد. در این تصویر هم پرستو گلستانی، مرضیه برومند و اکرم محمدی حضور دارند. تبریک فراوان به مهرانه مهین ترابی عزیز.

خانم مجری و دخترش در فرودگاه میلان ایتالیا. خوشم می آید به قعر دره های عمیق جزایر پاپوا گینه نو هم بروی، چند هم وطن پیدا میشوند که فیلمت را بگیرند :))

آزاده زن مراقب باش در فرودگاه جلوی کولر و پنکه و هر چیزی که “باد” دارد، نروی. هنگام خریدن نوشیدنی از فری شاپ هم شرح و نوشته های روی بطری را حتما با دقت بخوان. بخاطر خودت میگوییم.

ویشکا آسایش در فرش قرمز نهنگ عنبر 2 در آلمان.

مریم امیرجلالی در کنار شهریار علی دایی و همسرش در مراسم افتتاحیه فروشگاه تازه علی آقا.

عماد طالبزاده با این تصویر تولد مهدی یغمایی خواننده قدیمی و خوش صدای کشورمان را تبریک گفت. تبریک به مهدی عزیز.

وردود مؤذن، خواننده خوش آوازِ کشورمان هم به تبریک هایی که بخاطر زادروزش دریافت کرده بود تصویر العمل نشان داد و از همه تقدیر کرد.

آنا زن نعمتی در حال نوشیدن دمنوش در یکی از کافه های شمال تهران. هر چقدر هم دمنوشِ خاص و کمیابی باشد و هر چقدر هم در ظروف شیک و خاص سرو شود، به گرد پای چای آتیشی که پیرمرد کشاورز با آن خستگی اش را در میکند، نمیرسد. (جمله فروشی؛ مناسب جهت کانال های تلگرامی)

عکس شاد و “ولم کن تا ولت کنم”طور هدیه تهرانی و پانته آ پناهی ها در حاشیه یک گالری.

با این تصویر از مجید اخشابی به صرف موهیتو و کچلیک با نان، مطلب امروز را هم به آخر میبریم. از همراهی ارزشمندتان بی نهایت سپاسگزاریم. تا روز بعد، خداوند نگهدارتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | جایزه | سینما | بازیگر | تصویری | سینمای | در حاشیه | سینمایی | بازیگران | سینماگران | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (508)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog